• Telefon: 0546 237 45 09
  • info@koci-hr.com.tr
Uzmanına Sor

Uzmanına Sor - Koçi- HR,

Gerek işçiler gerekse de işverenler, mevzuat veya hakları ile ilgili tüm soruların tarafımıza iletebilir. “Bilmek için sormak gerekir.” Sokrates

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve aklınızdaki soruları çözmek için çalışıyoruz.

Stajyerlik süresi emeklilik sürecine girer mi ?

Stajyerler iş kazası meslek hastalığı sigortası kapsamındadır. Stajyerlik sürecinde geçilen zaman emeklilik süresini kapsamıyor.

Haftada 5 saat fazla mesai yapan bir işçinin fazla mesai ücreti yerine izin alması mümkün mü ?

Uzun süreli rapor alan işçinin iş sözleşmesi bu nedenle fesih edilebilir mi ?

Rapor süresinin çalışma süresine bağlı olarak belirlenen bildirim süresini 6 hafta aşması halinde iş sözleşmesinin feshi sonucunda kıdem tazminatı hakkının ödenmesi gerekmektedir.

İnsan Kaynakları & Danışmanlık.

Gelişen ve değişen dünyanın insan kaynakları ihtiyaçlarını yenilikçi ve öncü bir şekilde karşılayan teknolojik bir insan kaynakları firması olarak yolumuza devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Bodrolama Hizmetleri

Koçi-Hr

Bodrolama Hizmetleri

Koçi-Hr

Ücret uyuşmazlıklarına ilişkin yargılamalarda ücretin ödendiğine ve ödenen ücret unsurlarına dair ispat işverene düşmektedir.

Performans Yönetimi

Koçi-HR

Performans Yönetimi

Koçi-HR

Müşterilerimizin organizasyonel yapılarına özel, yetkinlik ve hedef kartlardan oluşan sistemler tasarlayarak objektif sonuçlar elde ediyoruz.

Yetenek Yönetimi

Koçi-HR

Yetenek Yönetimi

Koçi-HR

Mevcut ve gelecekteki iş gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyulan becerileri ve kabiliyetleri çekmek, geliştirmek.

Teşvik Yönetimi

Koçi-Hr

Teşvik Yönetimi

Koçi-Hr

Artan işgücü maliyetleri nedeni ile teşvik yönetimi işverenler için daha önemli bir hale gelmiştir. Mevzuat geniş ve dağınıktır.